ZEBRA ET50/ET55 KURUMSAL TABLET

TÜKETİCİ SINIFININ EN İYİLERİNİ TÜM KURUMSAL SINIF ÖZELLİKLERLE BİRLEŞTİRİR

Zebra ET50/ET55 Kurumsal Tabletler veri yakalama özellikleri, dayanıklılık özellikleri ve güç yönetimini iş gücünüze göre geliştirmenize olanak veren kapsamlı bir aksesuar yelpazesi sunmak suretiyle bu boşluğu doldururken, bilişim ekibinize de kolay arka oda yönetimi ile arka oda alanının etkin kullanımı için ihtiyaç duydukları bütün aksesuarları sunar. ET50/ET55, tüketici sınıfının en iyilerini iş gücü verimliliğini artırmak için gereken tüm kurumsal sınıf özelliklerle birleştirir ve size birinci sınıf yatırım geri dönüşü sağlar.

Teknoloji stratejiniz için doğru olan işletim sistemini (OS) seçebilirsiniz — Android  ya da Windows. Her Android ET50/ET55, Mx ile birlikte gönderildiğinden, Android’i tüketici sınıfı bir işletim sisteminden kurumsal sınıf güvenlik, cihaz yönetimi, veri yakalama özellikleri ve çok daha fazlasına sahip gerçek bir kurumsal işletim sistemine dönüştürür. İş uygulamalarınız için doğru miktarda ekran alanı sunan ekran boyutunu seçebilirsiniz — 8.3 in. ya da 10.1 in. ekran. ET50/55, tepeden tırnağa günlük iş kullanımı için tasarlanmıştır. Dolayısıyla personeliniz onu düşürse de, üzerine içecek de dökse, yağmurda, karda ya da çok tozlu bir ortamda da kullansa, kesintisiz ve güvenli bir biçimde çalışmaya devam eder.

Corning® Gorilla® Native Damage Resistance özellikli Glass 3, ekranınızın yaygın olarak cam sorunlarına yol açan gerçek dünya koşullarına karşı daha dayanıklı olmasını mümkün kılar. IP65 dereceli muhafaza, tam tazyikli suya karşı dirençli toz geçirmez bir tasarım sunar.

ET50 / ET55 Kurumsal Tablet Ürün Bilgileri
Aksesuar Kılavuzu
ET50/55 Uygulama Kılavuzu

ANDROİD YA DA WİNDOWS SEÇİMİ

Teknoloji stratejiniz için doğru olan işletim sistemini seçin — Android ya da Windows. Her Android ET50/ET55, Mobil Eklentiler (Mx) ile birlikte gönderildiğinden, Android’i tüketici sınıfı bir işletim sisteminden kurumsal sınıf güvenlik, cihaz yönetimi, veri yakalama özellikleri ve çok daha fazlasına sahip gerçek bir kurumsal işletim sistemine dönüştürür.

RAKİPSİZ AKSESUAR AİLESİ

Zebra ET50/ET55 Kurumsal Tabletler barkod okuma, koruyucu kılıf, araç ve ofis şarj üniteleri ve birçok farklı aksesuar seçenekleriyle iş gücünüze verimlilik ve kolay kullanım sağlamaktadır. Orijinal aksesuar seçenekleri için geniş ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz.

Wİ-Fİ VE 4G LTE DESTEĞİ

Dört duvar arasında, ET50’nin 802.11a/b/g/n (Windows) ve 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i (Android) desteği mevcut WLAN’ınızla uyumluluk sağlar. 4G LTE desteğiyle birlikte, ET55 dünyanın her köşesindeki personele dünyanın en hızlı cep telefonu veri şebekesi üzerinden güçlü kablosuz bağlantı sunar ve aralıksız veri akşını en üst seviyede tutar.

ET50NE-W22E – ET50PE-L15E-00A6 – ET55TT-G15E-00A6 – ET50PE-G15E-00A6 – ET55TE-G15E-00A6 – ET55AT-W22E